Kontaktinformasjon


Daglig leder:

Are Tomter Hansen, Lyd, Lys & Scene - are@audiens.no - 91 75 97 33

Salg - support - fagteam:                          
Thorbjørn Danbolt, prosjektleder / styreleder - thorbjorn@audiens.no - 97 72 17 79
Steinar J. Danbolt, Teleslynge, Talevarsling, Lyd & AV - steinar@audiens.no - 92 28 46 46
Sune Adolfsson, Teleslynge, Talevarsling, Lyd & AV - sune@audiens.no - 45 25 60 61 
Bjarte Eltvik Thomassen, Lyd, Lys & Scene- bjarte@audiens.no - 92 43 48 41
Jo Wang, Etterklangsanlegg & Lyd - jo@audiens.no - 93 04 55 16 
Ole Johansen Sjurdal, Lyd, Lys, Scene & AV - ole@audiens.no - 91 63 76 74 - Avd.leder Bergen
Thomas Sylstad Alme, Lyd, Lys og Scene - thomas@audiens.no - 91 70 81 76
Julie Ulsnes Adolfsson, web, markedsføring og sosiale medier - julie@audiens.no - 48 99 95 40

Serviceavdeling:                             
Sten Sørlie, installasjonsleder - sten@audiens.no - 91 60 47 17
Kristian Flaem, serviceleder - kristian@audiens.no - 97 63 68 98
Frode Petterson, tekniker - frode@audiens.no - 90 36 99 36
Jørgen Larsen, tekniker - jorgen@audiens.no - 47 97 93 63 
Amund Bekkedal, tekniker - amund@audiens.no - 94 26 05 31

Lager og logistikk
Håvard Apeland,  lagersjef - haavard@audiens.no - 90 88 79 90
Nicolas C. Bertranon, lager, logistikk, SweetPoint Listening - nicolas@audiens.no - 92 29 33 98

Regnskap
Tine Johnsgaard, økonomisjef - tine@audiens.no - 995 12 889
Leyla Ramberg, økonomi - leyla@audiens.no
Cathrine Rossbach Heier, markedsføring/økonomi - cathrine@audiens.no 

AViNordic     
Bjørn Harald Jensen, produksjonssjef - bjorn@avinordic.com - 46 77 68 88     
Marius Kjølseth, møbeldesigner & CNC operatør - marius@avinordic.com   
Zaw Niang, produksjonstekniker - zaw@audiens.no

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×