Fagteam

Fagteamet i Audiens er inndelt i to avdelinger; salgsteam og designteam:

Salgsteam:
Steinar J. Danbolt, Teleslynge, Talevarsling, Lyd & AV - steinar@audiens.no - 92 28 46 46
Thomas Sylstad Alme, Lyd, Lys og Scene - thomas@audiens.no - 91 70 81 76
Magnus Finnestad AV teknikk - magnus@audiens.no - 473 85 855
John Syvertsen Fagkonsulent lyd,bilde AV-teknikk - john@audiens.no - 906 42 992

Designteam:
Bjarte Eltvik Thomassen, Lyd, Lys & Scene- bjarte@audiens.no - 92 43 48 41
Jo Wang, Etterklangsanlegg & Lyd - jo@audiens.no - 93 04 55 16 
Ole Johansen Sjurdal, Lyd, Lys, Scene & AV - ole@audiens.no - 91 63 76 74 - Avd.leder Bergen

Se full kontaktliste over ansatte her

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×