Kontaktinformasjon

 

Fagteam:                           
Thorbjørn Danbolt, daglig leder - thorbjorn@audiens.no - 97 72 17 79 
Are Tomter Hansen, ass. daglig leder - are@audiens.no - 91 75 97 33
Steinar J. Danbolt, leder fagteam - steinar@audiens.no - 92 28 46 46
Sune Adolfsson, prosjektleder - sune@audiens.no - 45 25 60 61
Bjarte Eltvik Thomassen, prosjektleder- bjarte@audiens.no - 92 43 48 41
Jo Wang, prosjektleder - jo@audiens.no - 93 04 55 16
Ole Johansen Sjurdal, avdelingsleder Bergen - ole@audiens.no - 91 63 76 74
Julie Ulsnes Adolfsson, markedssjef - julie@audiens.no - 48 99 95 40

Serviceavdeling:                             
Sten Sørlie, avdelingsleder - sten@audiens.no - 91 60 47 17
Frode Petterson, tekniker - frode@audiens.no - 90 36 99 36
Jørgen Larsen, tekniker - jorgen@audiens.no - 47 97 93 63 
Amund Bekkedal, tekniker - amund@audiens.no - 94 26 05 31

Lager og logistikk
Håvard Apeland,  lagersjef - haavard@audiens.no - 90 88 79 90 
Ole Martin Holmen, lagermedarbeider - olemartin@audiens.no - 40 40 87 04

Regnskap
Tine Johnsgaard, økonomisjef - tine@audiens.no - 995 12 889
Leyla Ramberg, økonomi - leyla@audiens.no
Cathrine Rossbach Heier, markedsføring/økonomi - cathrine@audiens.no 

AViNordic     
Bjørn Harald Jensen, produktsjonssjef - bjorn@avinordic.com - 46 77 68 88     
Marius Kjølseth, møbeldesigner & CNC operatør - marius@avinordic.com   

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×