Kontaktinformasjon

 

Thorbjørn Danbolt, daglig leder - thorbjorn@audiens.no - 97 72 17 79

Tine Johnsgaard, økonomisjef - tine@audiens.no - 995 12 889

Cathrine Rossbach Heier, markedsføring/ Practice Presto - cathrine@audiens.no                              

Serviceavdeling:                             

Sten Sørlie, avdelingsleder - sten@audiens.no - 91 60 47 17

Bjørn Harald Jensen, produksjonssjef - bjorn@audiens.no - 46 77 68 88

Erik Torp, teknisk leder - erik@audiens.no - 95 87 40 00

Frode Petterson, tekniker - frode@audiens.no - 90 36 99 36

Jørgen Larsen, tekniker - jorgen@audiens.no - 47 97 93 63

Ole Martin Holmen, tekniker - olemartin@audiens.no - 47 48 99 30   

Fagteam:                           

Are Tomter Hansen, leder fagteam - are@audiens.no - 91 75 97 33

Sune Adolfsson, prosjektleder - sune@audiens.no - 45 25 60 61

Bjarte Eltvik Thomassen, prosjektleder- bjarte@audiens.no - 92 43 48 41

Jo Wang, prosjektleder - jo@audiens.no - 93 04 55 16

Steinar J. Danbolt, markedssjef - steinar@audiens.no - 92 28 46 46

Julie Ulsnes Adolfsson, webansvarlig - julie@audiens.no - 48 99 95 40

Ole Johansen Sjurdal, avdelingsleder Bergen - ole@audiens.no - 91 63 76 74

 

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×