Kontaktinformasjon


Daglig leder:
Thorbjørn Danbolt - thorbjorn@audiens.no - 97 72 17 79

Salgsavdeling:                          

Salgsteam
Ferdinand Berentzen, Avdelingsleder - ferdinand@audiens.no -
Steinar J. Danbolt, Teleslynge, Talevarsling, Lyd & AV - steinar@audiens.no - 92 28 46 46
Sune Adolfsson, Teleslynge, Talevarsling, Lyd & AV - sune@audiens.no - 45 25 60 61
Thomas Sylstad Alme, Lyd, Lys og Scene - thomas@audiens.no - 91 70 81 76
Julie Ulsnes Adolfsson, web, markedsføring og sosiale medier - julie@audiens.no - 48 99 95 40

Designteam
Are Tomter Hansen, leder designteam - are@audiens.no - 91 75 97 33
Bjarte Eltvik Thomassen, Lyd, Lys & Scene- bjarte@audiens.no - 92 43 48 41
Jo Wang, Etterklangsanlegg & Lyd - jo@audiens.no - 93 04 55 16 
Ole Johansen Sjurdal, Lyd, Lys, Scene & AV - ole@audiens.no - 91 63 76 74 - Avd.leder Bergen

Teknisk avdeling:
Kristian Flaem, Avdelingsleder /serviceleder - kristian@audiens.no - 97 63 68 98
Sten Sørlie, Prosjektleder/ installasjonsleder - sten@audiens.no
Jørgen Larsen, tekniker - jorgen@audiens.no - 47 97 93 63 
Amund Bekkedal, tekniker - amund@audiens.no - 94 26 05 31
Frode Petterson, servicetekniker - frode@audiens.no - 90 36 99 36
Sander Levang, lærling - sander@audiens.no - 92 26 71 79

Lager og logistikk:
Håvard Apeland,  lagersjef - haavard@audiens.no - 90 88 79 90
Stefan Schützer, lager og logistikk - stefan@audiens.no - 46 96 95 15

Administrasjon:
Tine Johnsgaard, administrativ leder - tine@audiens.no - 99 51 28 89
Leyla Ramberg, økonomi - leyla@audiens.no - 48 09 04 63

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×